Nasza firma

Działamy w branży IT od 20 lat . Nasze doświadczenie , znajomość rynku oraz wiedzę w zakresie profesjonalnych rozwiązań informatycznych wykorzystujemy w celu podnoszenia konkurencyjności Naszych Partnerów.
Zajmujemy się realizacją projektów informatyzacji przedsiębiorstw sektora MSP w części jak i w kompleksowym zakresie tzn. od doboru optymalnego dla Partnera rozwiązania informatycznego , jego implementację wraz z pełną obsługą posprzedażną po pomoc przy organizacji źródeł finansowania przedsięwzięcia .


Nasze zasady działania :

Stawiamy na uczciwą współpracę partnerską wychodząc z założenia, że partnerstwo to współdziałanie przynoszące korzyści obydwu stronom.

Stawiamy na profesjonalizm i aby zagwarantować naszym Partnerom wysoki poziom obsługi od lat współpracujemy z wieloma producentami nowoczesnych technologii informatycznych oraz z największymi dystrybutorami sprzętowymi branży IT. Szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych inżynierów stanowi podstawę naszej polityki kadrowej.

Stawiamy na działania profilaktyczne np. stosowanie rozwiązań zabezpieczających przed utratą danych zamiast ponoszenia o wiele wyższych kosztów odzysku utraconych danych lub też stosowanie profilaktyki antyawaryjnej w świadczonych przez nas usługach outsourcingu zamiast kosztów związanych z przestojami wynikającymi z faktu wystąpienia awarii itp.

Stawiamy na kompleksowość usług, gdyż uważamy za niekorzystne dla Partnera rozproszenie odpowiedzialności za poprawną pracę infrastruktury informatycznej na kilku różnych dostawców .

Naszym celem jest wspieranie działalności biznesowej Partnerów poprzez wykorzystanie najnowszych rozwiązań informatycznych , w myśl zasady że informatyka powinna służyć rozwojowi biznesu.Mamy świadomość ,że informatyzacja jest dziś nieodzownym czynnikiem rozwoju firmy niezależnie od etapu , na którym firma się znajduje . Na etapie podstawowym rozwoju firmy zakres informatyzacji najczęściej dotyczy budowy wydajnej infrastruktury informatycznej, współdzielenia informacji wewnątrz firmy oraz efektywnej komunikacja z pracownikami , klientami, dostawcami . Na etapie rozwoju firmy najczęściej mają już za sobą informatyzację głównych procesów biznesowych a ich uwaga skupia się na podniesieniu wydajności i opłacalności np. umożliwienie '' zdalnej '' pracy z domu czy też w czasie podróży , itp. Na etapie optymalizacji firmy nowoczesne narzędzia informatyczne wykorzystywane są do maksymalizacji efektów działania oraz wyróżnienia się na tle konkurencji . Możemy stwierdzić ,że współcześnie rozwiązania informatyczne to jedno z podstawowych narzędzi podnoszących konkurencyjność firmy.
Udostępnienie tych narzędzi przedsiębiorstwom oraz profesjonalna obsługa ich poprawnego działania stosownie do aktualnych potrzeb Partnera to nasz priorytet.

   
  

Skontaktuj się z nami

 Accent Microcomputers
 ul. Pomorska 20A
 81-314 Gdynia
 tel: (058) 661 18 78
         (058) 620 15 69
 fax: (058) 661 18 78
 e-mail: accent@accent.com.pl


Zapoznaj się z naszą ofertą

 • Outsourcing IT
 • Serwis IT
 • Sprzedaż sprzętu i oprogramowania
 • Hosting WWW i email
 • Linux i OpenSource
 • Leasing sprzętu i oprogramowania

Rozwiązania

 • Oprogramowanie Comarch Optima
 • Sysytem backupu Crash Plan PRO
Nasi Partnerzy

Od wielu lat współpracujemy z wieloma producentami i dostawcami najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych dla biznesu . Jesteśmy również wieloletnim partnerem kilku największych dystrybutorów sprzętu komputerowego. Ta współpraca daje nam możliwość optymalizacji oferty rozwiązań informatycznych sprzętowych i programowych pod potrzeby każdej firmy , niezależnie od branży , wielkości oraz możliwości inwestycyjnych . Z puli wielu firm , z którymi mamy przyjemność współpracować jako ich partnerzy handlowi poniżej prezentujemy kilka:


  Firma Comarch S.A.

Comarch jest globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań IT obsługujących kompleksowo relacje z klientami i optymalizujących działalność operacyjną oraz procesy biznesowe. Głównym atutem firmy jest głęboka wiedza sektorowa, którą przekazujemy naszym klientom w postaci zintegrowanych systemów informatycznych. Comarch jest producentem wielu sustemów wtym minnymi : CDN Optima , CDN Altum, CDN Optima XL.
Współpracujemy z firmą Comarch Adres internetowy: www.cdn.com.pl

 
 
  Firma Microsoft

Jedna z największych na świecie firm z branży technologii informacyjnych. Producent systemów Windows i pakietu biurowego Microsoft Office.
Współpracujemy z firmą Microsoft  Adres internetowy: microsoft.pl

 
 
  Firma ABCData S.A

Dystrybutor sprzętu komputerowego, akcesoriów i peryferii oraz oprogramowania.
Współpracujemy z firmą ABCData S.A  Adres internetowy: www.abcdata.com.pl

 
 
  Firma Incom S.A

Dystrybutor sprzętu komputerowego, akcesoriów i peryferii oraz oprogramowania.
Współpracujemy z firmą Incom S.A  Adres internetowy: www.incom.pl

 
 
  Firma Grenkeleasing Sp. z o.o.

Firma Grenkeleasing jest partneren dużej niemieckiej spółki giełdowej Grenkeleasing AG , obecnej na niemieckim rynku finansowych od lat 70-tych . Firma specjalizuje się w finansowaniu nowoczesnych technologii.
Współpracujemy z firmą Grenkeleasing Sp. z o.o.  Adres internetowy: leasingoptymalny.pl

 
 
  Firma Vemco Sp. z o.o.

Firma jest importerem i dystrybutorem systemu okablowania strukturalnego budowanego w oparciu o osprzęt Hellermann Tyon Data oraz Kerpen i innych , którego jesteśmy certyfikowanym instalatorem.
Współpracujemy z firmą Vemco Sp. z o.o.  Adres internetowy: www.vemco.pl

 
 
  Firma DAGMA Sp. z o.o.

Sprzedawca oprogramowania związanego z bezpieczeństwem w sieci.
Współpracujemy z firmą DAGMA Sp. z o.o.  Adres internetowy: www.dagma.pl

 
 
  Firma S4E Sp. z o.o.

Firam zajmująca sie dystrybucją profesjonalnych rozwiązań z zakresu archiwizacji , backupu ,ochrony i przechowywania danych.
Współpracujemy z firmą S4E Sp. z o.o.  Adres internetowy: www.s4e.com.pl